Winkelmand
# | product | ||
[[cartItem.qty]]x | [[cartItem.title]] | [[currency(cartItem.total)]] | |
[[sumOfValue(cartData.cartItems, 'qty')]]x | totaal: | [[currency(cartData.products.total)]] | |
[[cartData.shipping.title]] | [[currency(cartData.shipping.total)]] | ||
btw: | [[currency(cartData.vat)]] | ||
totaal (inc'l. BTW): | [[currency(cartData.grandtotal)]] | ||
totaal (ex. BTW): | [[currency(cartData.total)]] |


Intracommunautaire Levering Wij kunnen BTW-plichtige bedrijven in landen binnen de EU vrij van BTW leveren.
[[vatData.message]]
Wij controleren uw BTW-nummer later, op de site die de EU daarvoor in het leven heeft geroepen. Mocht uw BTW nummer toch niet blijken te kloppen, nemen wij contact met u op en zal uw bestelling mogelijk vertraging oplopen.Klik afbeelding om te vergroten
Markerhouder glasbord WOODEN
Markerhouder glasbord WOODEN
Met de Legamaster WOODEN markerhouder heeft u een duurzame oplossing voor het bewaren van uw glasbord markers.
Altijd uw markers bij de hand met deze magnetische markerhouder. Doordat de markers liggend bewaard worden, behouden ze hun inkt
sku: S210370339
(direct leverbaar)
Levertijd: voor 16:00uur besteld vandaag verzonden
ProductInformatie
Met de Legamaster WOODEN markerhouder heeft u een duurzame oplossing voor het bewaren van uw glasbord markers.
Altijd uw markers bij de hand met deze magnetische markerhouder. Doordat de markers liggend bewaard worden, behouden ze hun inktkwaliteit langer. Makkelijk te plaatsen op elke willekeurige plek van uw magnetisch glasbord. Gemaakt van mooi beukenhout, waardoor het een moderne look heeft. Doordat hout een natuurproduct is, is geen enkele houder hetzelfde met betrekking tot uitstraling en kleur. Alle houten onderdelen zijn afkomstig uit duurzame bosbouw.
Houten magnetische markerhouder
Ruimte voor 4 board markers
Geschikt voor alle magnetische glassboards
Gemaakt van materiaal afkomstig uit goed beheerde, FSC® - gecertificeerde bossen en andere gecontroleerde bronnen (FSC C158462)
Materiaal: Beukenhout 'fagus sylvatica' en afgewerkt met vernis
Markers zijn apart verkrijgbaar
Eerder bekeken producten
Mapa Professionnel Krytech 531 Maat 11

Lint Epson DLQ-3000/3500 zwart

Lint Oki 5520/5521/5590/5591

Notitieblok SuperSticky 76x76 kan.gl/p16

Transferunit HP CE249A 4525

Toner Kyocera FS4200DN TK-3130 25K zwart

Toner Brother TN-241C 1.4K cyan

Lune Paxa Medium Bekerbak 34 ltr
