Winkelmand
| # | product | ||
| [[cartItem.qty]]x | [[cartItem.title]] | [[currency(cartItem.total)]] | |
| [[sumOfValue(cartData.cartItems, 'qty')]]x | totaal: | [[currency(cartData.products.total)]] | |
| [[cartData.shipping.title]] | [[currency(cartData.shipping.total)]] | ||
| btw: | [[currency(cartData.vat)]] | ||
| totaal (inc'l. BTW): | [[currency(cartData.grandtotal)]] | ||
| totaal (ex. BTW): | [[currency(cartData.total)]] |
Intracommunautaire Levering Wij kunnen BTW-plichtige bedrijven in landen binnen de EU vrij van BTW leveren.
[[vatData.message]]
Wij controleren uw BTW-nummer later, op de site die de EU daarvoor in het leven heeft geroepen. Mocht uw BTW nummer toch niet blijken te kloppen, nemen wij contact met u op en zal uw bestelling mogelijk vertraging oplopen.Klik afbeelding om te vergroten
Headset Jabra Evolve 30 II MS stereo
Headset Jabra Evolve 30 II MS stereo
Met de Evolve 30 II headset van Jabra met bedieningsunit op de kabel kunt u makkelijk doorwerken terwijl u bereikbaar bent.
De Jabra Evolve 30 II MS stereo headset beschikt over een geavanceerde microfoon die achtergrondgeluiden elimineert
sku: S210353676
(in afwachting van nieuwe voorraad)
ProductInformatie
Met de Evolve 30 II headset van Jabra met bedieningsunit op de kabel kunt u makkelijk doorwerken terwijl u bereikbaar bent.
De Jabra Evolve 30 II MS stereo headset beschikt over een geavanceerde microfoon die achtergrondgeluiden elimineert. Hierdoor bent u voor uw gesprekspartner altijd duidelijk te verstaan. De headset is heel eenvoudig te bedienen. Gesprekken afhandelen en naar muziek luisteren gaat moeiteloos via de bedieningsunit op de kabel met grote toetsen. De headset werkt direct uit de verpakking met alle toonaangevende systemen.
Headset met geavanceerde microfoon die achtergrondgeluiden buitensluit
Na aansluiten is de headset meteen geïnstalleerd en werkbaar met alle toonaangevende systemen
Eenvoudig in het gebruik
Verstelbare hoofdband voor een perfecte pasvorm
Plug and play via USB of 3.5 mm jack
Eerder bekeken producten
Spontex Pro Sponrex 31 6x10 stuks
Permanent marker Edding 3000 roze/ds 10
Mapa Professionnel Titan 397 Maat 7
OLI-Cube Open Top Bin 20 ltr, EKO
Bureaustoel Wellpoint zwart
Toner HP 415X geel
Documentzakje C6 docu encl/250