Winkelmand
# | product | ||
[[cartItem.qty]]x | [[cartItem.title]] | [[currency(cartItem.total)]] | |
[[sumOfValue(cartData.cartItems, 'qty')]]x | totaal: | [[currency(cartData.products.total)]] | |
[[cartData.shipping.title]] | [[currency(cartData.shipping.total)]] | ||
btw: | [[currency(cartData.vat)]] | ||
totaal (inc'l. BTW): | [[currency(cartData.grandtotal)]] | ||
totaal (ex. BTW): | [[currency(cartData.total)]] |


Intracommunautaire Levering Wij kunnen BTW-plichtige bedrijven in landen binnen de EU vrij van BTW leveren.
[[vatData.message]]
Wij controleren uw BTW-nummer later, op de site die de EU daarvoor in het leven heeft geroepen. Mocht uw BTW nummer toch niet blijken te kloppen, nemen wij contact met u op en zal uw bestelling mogelijk vertraging oplopen.Klik afbeelding om te vergroten
Werkjas Rail oranje 50
Werkjas Rail oranje 50
De Railspec GO/RT jas van B Seen is uitgevoerd in een felle kleur en voorzien van reflecterend tape voor extra veiligheid.
Deze B Seen Railspec GO/RT jas is vervaardigd van 80% polyester en 20% katoen en is voorzien van een teflon-coating
sku: S210355998
ProductInformatie
De Railspec GO/RT jas van B Seen is uitgevoerd in een felle kleur en voorzien van reflecterend tape voor extra veiligheid.
Deze B Seen Railspec GO/RT jas is vervaardigd van 80% polyester en 20% katoen en is voorzien van een teflon-coating die extra vuilafstotend is. De duurzame jas is slijtvast en is comfortabel om te dragen. De reflecterende tape is vastgenaaid op de jas. De jas is voorzien van twee borstzakken.
Veiligheidsjas van B Seen
Voorzien van 2 borstzakken
Voorzien van reflecterende tape
Conform EN ISO 20471 Klasse 3
Materiaal: 80% polyester, 20% katoen, teflon-coating
Maat: 40
Kleur: Oranje
Eerder bekeken producten
Papiervernietiger Leitz IQ Auto+ 100 P5

Bureau Dextro 140x80 hav/kl 25mm-zw

Selecto Premium deksel blik

Toner Lexmark 622x 45K zwart

Aanbouw Linesto plus 120x60 wit wit

Etiket Herma ILC 64x29 oranje fl/pk 540

Bureau Linesto plus180x80 hav/kl zw

Carro-Kick 65 ltr
