Winkelmand
# | product | ||
[[cartItem.qty]]x | [[cartItem.title]] | [[currency(cartItem.total)]] | |
[[sumOfValue(cartData.cartItems, 'qty')]]x | totaal: | [[currency(cartData.products.total)]] | |
[[cartData.shipping.title]] | [[currency(cartData.shipping.total)]] | ||
btw: | [[currency(cartData.vat)]] | ||
totaal (inc'l. BTW): | [[currency(cartData.grandtotal)]] | ||
totaal (ex. BTW): | [[currency(cartData.total)]] |


Intracommunautaire Levering Wij kunnen BTW-plichtige bedrijven in landen binnen de EU vrij van BTW leveren.
[[vatData.message]]
Wij controleren uw BTW-nummer later, op de site die de EU daarvoor in het leven heeft geroepen. Mocht uw BTW nummer toch niet blijken te kloppen, nemen wij contact met u op en zal uw bestelling mogelijk vertraging oplopen.Klik afbeelding om te vergroten
Potloodslijper SPLS tonmodel zwart/tr
Potloodslijper SPLS tonmodel zwart/tr
De Staples® puntenslijperbekers zijn lichte en gemakkelijk mee te nemen hulpmiddelen die potloodslijpsel in de beker opvangen voor eenvoudige verwijdering.
Deze Staples® puntenslijperbekers zijn gemaakt van hard plastic en kunnen door hu
sku: S210781405
(direct leverbaar)
Levertijd: voor 16:00uur besteld vandaag verzonden
ProductInformatie
De Staples® puntenslijperbekers zijn lichte en gemakkelijk mee te nemen hulpmiddelen die potloodslijpsel in de beker opvangen voor eenvoudige verwijdering.
Deze Staples® puntenslijperbekers zijn gemaakt van hard plastic en kunnen door hun zakvriendelijke constructie comfortabel worden meegedragen. Ze hebben één potloodslijpgat en zijn ontworpen om slijpsel gemakkelijk op te vangen, zodat dit niet meer in de palm van uw hand hoeft.
Potloodslijpsel kan worden opgevangen in de bekerruimte
Geschikt voor op kantoor, thuis en in opleidingscentra
Duurzaam en lichtgewicht
Inhoud: 10
Materiaal: Plastic
Kleur: Zwart
Hoge kwaliteit
Staples-huismerkproducten bieden meerwaarde; onafhankelijke tests garanderen kwaliteit die gelijk is aan of hoger dan bij concurrerende producten.
Uitstekende prijs-kwaliteitverhouding
Het zijn goede prestaties en concurrerende prijzen die het tot de beste keuze maken.
Eerder bekeken producten
Tafelrolhouder 90cm

Inkjet Brother LC1220 C/M/Y

Windmolen bloem 20cm

Lamineerhoes SPLS 303x426 2x125mic/pk100

Bureau instelbaar 140X80 NATUUR/ZWART

Papiervernietiger IQ ProtectPremium10XP4

Notitieblok Super Sticky 76x76 gl/bl350v

ROLDEURKAST CLAUDPL 198X120X45 ZW
