Winkelmand
# | product | ||
[[cartItem.qty]]x | [[cartItem.title]] | [[currency(cartItem.total)]] | |
[[sumOfValue(cartData.cartItems, 'qty')]]x | totaal: | [[currency(cartData.products.total)]] | |
[[cartData.shipping.title]] | [[currency(cartData.shipping.total)]] | ||
btw: | [[currency(cartData.vat)]] | ||
totaal (inc'l. BTW): | [[currency(cartData.grandtotal)]] | ||
totaal (ex. BTW): | [[currency(cartData.total)]] |


Intracommunautaire Levering Wij kunnen BTW-plichtige bedrijven in landen binnen de EU vrij van BTW leveren.
[[vatData.message]]
Wij controleren uw BTW-nummer later, op de site die de EU daarvoor in het leven heeft geroepen. Mocht uw BTW nummer toch niet blijken te kloppen, nemen wij contact met u op en zal uw bestelling mogelijk vertraging oplopen.Klik afbeelding om te vergroten
Picto AED 200x200mm gr
Picto AED 200x200mm gr
Laat duidelijk zien waar de AED zich bevindt in uw organisatie met deze, eenvoudig te monteren, kunststof bordje van Tarifold.
Plaats dit pictogram in de buurt of op uw AED om deze extra te doen opvallen. Het ophangbordje is gemaakt van di
sku: S210369671
(in afwachting van nieuwe voorraad)
ProductInformatie
Laat duidelijk zien waar de AED zich bevindt in uw organisatie met deze, eenvoudig te monteren, kunststof bordje van Tarifold.
Plaats dit pictogram in de buurt of op uw AED om deze extra te doen opvallen. Het ophangbordje is gemaakt van dik recyclebaar kunststof dat lange tijd meegaat en voldoet aan de algemene ISO 7010 norm, die in Europa wordt erkend. Bevestig het bordje eenvoudig aan de wand met dubbelzijdige tape of schroef enkele schroeven door het bordje heen.
Pictogram voor het aangeven van de lokatie van de AED
Voldoet aan ISO 7010 (E010) norm
Gemaakt van 1,4 mm dik recyclebaar kunststof
Wordt zonder bevestigingsmateriaal geleverd
Afmetingen (b x h): 200 x 200 mm
Kleur: Groen-Wit